KULLANIM KOŞULLARI

Bu mobil uygulama/web sitesini (Kısaca “SİTE” olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu SİTE’de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

1) İndirimCepte üzerinde yayınlanan tüm yayınların yazılı ve görsel içerikleri tamamen yayını hazırlayan ve yayınlayanın sorumluluğundadır.

2) İndirimCepte yayınları birebir kendisini gönderildiği haliyle yayınlamakla mesuldur. Üçüncü kişilerin talepleri ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

3) İndirimCepte üzerinde yayınlanan şirket bilgileri, promosyon bilgileri, geçerlilik tarihi, ürün temini ve fiyat bilgilerinden kaynaklanacak hatalardan İndirimCepte kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4) İndirimCepte 5651 sayılı kanun kapsamında "içerik sağlayıcı" konumunda değildir. 5651 sayılı yasa uyarınca "yer sağlayıcı" olması nedeniyle ilgili yasanın 5. Maddesinde belirtilen yükümlülüklere tam ve eksiksiz olarak uymakla mükelleftir.

5) İndirimCepte sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında aktif olur. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

6) İndirimCepte başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. İndirimCepte, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

7) Bununla beraber İndirimCepte üzerinde yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerik İndirimCepte’nin koruması altındadır ve yazılı izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

8) İndirimCepte dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmakta ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini önermektedir.

İndirimCepte adresini ziyaret edenler, mobil uygulamaları kullananlar yukarıdaki uyarıları koşulsuz kabul etmiş sayılacaklardır. Aksi durumlardan hiçbir şekilde İndirimCepte sorumlu tutulamaz.